Mehtap iç giyim olarak faaliyete başlayan firmamız 2015 yılından sonra ayrı bir faaliyet kolu VENÜS BAYAN İÇ GİYİM olarak kendi markasında üretim ve satışa geçmiştir.

2015 Yılından beri sürdürmekte olduğu tekstil sektöründe adından çok söz ettirmiş büyük başarılara imza atmıştır.

Zaman içinde tekstil sektöründe yaşanan gelişmelere paralel olarak hızla büyüyen kuruşuluşumuz kendi markası dışında kurumsal firmalara da ev sahipliği yapıp kendi markalarıyla üretime devam edip hizmet alanını genişletiyor. Venüs bayan iç giyim; bu donanım, kalite ve kapasiteye sahip olup imalat aşamasındaki üretilen bütün iç giyim ürünleri hammadde girişinden mamul madde çıkışına kadar tüm süreçler hassas, titiz, kalite güvence ve kalite kontrol süreçleriyle takip edilmekte müşterilerimize güvenilir ve kaliteli ürün ve hizmetlerin temini sağlanmaktadır.

Dinamik ve güler yüzlü hizmetinin en önemli kıymetli takdirini her zaman müşterilerinin teveccühü ile görmüş ve bu yöneliş 2015 yılından beri sadece Türkiye de değil Orta Doğu, Arap ve Avrupa ülkelerinde de istikrarlı büyüme konumuna ulaştırmıştır.

Rakipleri tarafından takip ve taklit edilen bir marka olmanın gururunu yaşayan firmamız, kaliteyi ucuza, sağlıklı ve en son trendlerle buluşturarak müşteriye sunmaya devam etmektedir.